سان دنس ریزورت بدروم

هتل سان دنس ریزورت بدروم ۵ ستاره و بسیار زیبا

به این مقاله امتیاز دهید

سان دنس ریزورت بدروم که در لبه ی دریا واقع شده دارای ساحلی اختصاصی می باشد.

هتل سان دنس یکی از هتل‌های ۵ ستاره شهر بدروم است. هتل سان دنس ریزورت دارای یکی ساحل اختصاصی زیبا است و اقامتی رویایی برای مسافران خود رقم می‌زند. این هتل لوکس دارای استخر سر پوشیده، استخر سر باز، سالن بدنسازی و سالن اسپا است که در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهد. هر کدام از اتاق‌های هتل دنس ریزورت بدروم دارای تلویزیون ماهواره‌ای،مینی بار با ویویی رو به استخر یا باغ و یا دارای هستند. نوع خدمات هتل ۵ ستاره سان دنس ریزورت به صورت UALL است و مهمانان عزیز می‌توانند از خدمات ۲۴ ساعته این هتل استفاده کنند و صبحانه، نهار، شام خود را به صورت کاملا رایگان میل کنند. هتل سان دنس ریزورت بدروم در ۲۰ کیلومتری مرکز شهر بدروم قرار گرفته است و فرودگاه میلاس بدروم ۵۶ کیلومتر از این هتل ۵ ستاره فاصله دارد. قلعه بدروم در فاصله ۱۵ کیلومتری، مرکز خرید میدتون در فاصله ۱۰ کیلومتری و مرکز خرید اوسیس در فاصله ۱۴ کیلومتری هتل سان دنس ریزورت قرار دارند کارکنان خوش اخلاق و خوشرو این هتل لوکس تمام سعی خود را می‌کنند تا هر امکاناتی نیاز داشتید در اختیار شما قرار دهند و خاطره‌ای به یاد ماندنی برای شما به ارمغان بیاورند.

 

هتل سان دنس ریزورت بدروم

موقعیت هتل سان دنس ریزورت بدروم

اتاق های هتل سان دنس ریزورت بدروم

سان دنس ریزورت بدروم ۲۵۶ اتاق کلاسیک و فامیلی روم دارد که بعضی از اتاقها چشم انداز دریا ، باغ و استخر را دارند. امکانات کلی اتاقها ،تلویزیون ماهواره ایی، مینی بار نوشیدنیهای غیر الکلی ، اینترنت رایگان WiFi  و.. است. در تور بدروم ارزان حتما این هتل را به انواع گزینه اصلی خود در نظر بگیرید.

 

اتاق های سان دنس ریزورت بدروم

رستوران ها و کافه های هتل سان دنس ریزورت بدروم

این هتل بسیار زیبا دارای ۳ رستوران و ۲ کافه می باشد. رستوران اصلی هتل که در آن صبحانه،نهار،شام سرو می شود. رستوران آلاکارته که غذاهای دریایی در آن سرو می شود و از قبل باید میز رزرو کنید. رستوران بین المللی که در آن انواع غذاهای بین المللی سرو می شود و بسیار هیجان انگیز است. کافه مرکزی هتل در آن انواع نوشیدنی ها سرو می شود. کافه بار کنار استخر که در روز باز می باشد و آن نیز انواع نوشیدنی ها را سرو می کند که می توانید از آن استفاده کنید و همچنین می توانید برای دیدن دیگر هتل ها مقاله هتل ایسیس گادس بدروم را مطالعه کنید تا از امکانات آن هتل نیز اطلاعاتی را دریابید.

 

رستوران سان دنس ریزورت بدروم

سان دنس ریزورت بدروم

تلگرام-شرکت

امکانات هتل
رستوران
آسانسور
خشکشویی
فروشگاه
گاو صندوق
تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای
مینی بار رایگان
پارکینگ
استخر سرباز
استخر سرپوشیده
پارک آبی
سالن بازی کودکان
باشگاه بدنسازی
بیلیارد
ساحل اختصاصی
صبحانه
نهار
شام
نوشیدنی
وای فای