هتل کلاب سرا

این هتل در سال ۱۹۸۶ افتتاح شده و در سال ۲۰۰۷ مورد بازسازی قرار گرفته است.

هتل کلاب سرا

هتل کلاب سرا و مشخصات آن

این هتل تنها چند ثانیه با ساحل معروف لارا فاصله دارد. اتاق های لوکس، مرکز ورزشی، استخرهای متعدد و وای فای رایگان ازجمله امکانات آن می باشند. تمام اتاق های این هتل ۵ ستاره به خوبی با تهویه هوا، تلویزیون و ماهواره تجهیز شده اند و دکوراسیون داخلی آنها به سبک زیبای عثمانی می باشد. درمان های زیبایی برای صورت موجود است. می توانید از حمام ترکیه ای نیز استفاده کنید یا در سالن ورزشی فوق العاده مجهز به فعالیت مشغول شوید. مربی های خصوصی هم در دسترس هستند. کودکان می توانند در طول روز در مینی کلوپ هتل با انیمیشن و بازی های دسته جمعی سرگرم شوند. هتل کلاب سرا در سال ۱۹۸۶ افتتاح شده و در سال ۲۰۰۷ مورد بازسازی قرار گرفته است. این هتل زمینی به مساحت حدود ۴۰.۰۰۰ متر مربع و در ساختمان‌های ۵ تا ۱۳ طبقه احداث گردیده است. هتل دارای ۲۰۰ متر ساحل شنی اختصاصی است. همچنین لازم به ذکر است هتل تا ساحل اختصاصی خود هیچ فاصله‌ای ندارد. سرویس دهی هتل  به صورت UALL می‌باشد. در نزدیکی هتل کلاب سرا هتل‌های LARA PARK و LARA HADRIANUS قرار دارند.

موقعیت هتل کلاب سرا

اتاق‌های کلاب سرا 

هتل کلاب سرا در مجموع ۵۴۰ اتاق و ۱۱۳۹ تخت خواب دارد که در دو ساختمان ELEGANCE و CLUB قرار دارند.

اتاق‌ها به شرح زیر تقسیم شده‌اند:

اتاق استاندارد ۳۲ متری که شامل بالکن، تهویه،صندوق امانات، تلویزیون LCD، حمام، سشوار و مینی بار است. اتاق خانوادگی ۲۵-۴۰ متری که شامل بالکن، تهویه،صندوق امانات، تلویزیون LCD، حمام، سشوار و مینی بار است. سوئیت دلوکس ۸۰ متری که شامل بالکن، تهویه،صندوق امانات، تلویزیون LCD، حمام، سشوار و مینی بار است. در تور آنتالیا این هتل گزینه خوبی می باشد.

رستوران‌های هتل

هتل کلاب سرا دارای ۵ رستوران است که از این میان ۳ رستوران آلاکارته می‌باشد:

رستوران ROYAL با ظرفیت ۶۵۰ نفر. رستوران GARDEN 89 با ظرفیت ۷۰۰ نفر. رستوران آلاکارته MONGOLIAN با ظرفیت ۸۰ نفر. رستوران آلاکارته BISTRO ROYAL با ظرفیت ۴۵ نفر. رستوران آلاکارته TRATTORIA POMODORO با ظرفیت ۱۲۰ نفر

کافه (بار) های هتل

هتل کلاب سرا مجموعا دارای ۷ کافه به شرح زیر است:

کافه LOUNGE ROYAL،کافه LOUNGE ROYAL،کافه LOBBY،کافه ATTELIA POOL،کافه GARDEN،کافه PERGE BEACH،کافه دیسکو CARETTA

امکانات تفریحی

هتل کلاب سرا دارای سه استخر سر باز و یک استخر سر‌ پوشیده است. برای کودکان و نوجوانان نیز استخر مخصوص کودکان، زمین بازی و مینی کلاب فراهم است. همچنین خدمات نگهداری از کودکان ارائه می‌شود.

برنامه‌های تفریحی شبانه

از جمله تفریحات شبانه کلاب سرا می‌توان به نمایش و آواز، سیرک،شعبده بازی، بیلیارد،بولینگ، موزیک زنده و دیسکو اشاره کرد. این هتل در فاصله ۲۱ کیلومتری از مرکز آنتالیا و ۱۱ کیلومتری از فرودگاه آنتالیا واقع شده است.

فاصله هتل تا مکان های مهم شهر

موزه آنتالیا ۱۲ کیلومتر. برج ساعت ۱۰کیلومتر. فرودگاه آنتالیا ۷.۵ کیلومتر. مرکز آنتالیا ۱۰ کیلومتر

هتل کلاب سرا

تلگرام-شرکت

امکانات هتل
رستوران
کافی شاپ
آسانسور
خشکشویی
فروشگاه
گاو صندوق
رستوران فضای باز
استخر سرباز
استخر سرپوشیده
سونا
جکوزی
ماساژ
سالن بازی کودکان
تیم انیمیشن
باشگاه بدنسازی
تنیس
ساحل اختصاصی
وای فای
صبحانه
نهار
شام
نوشیدنی