کارمیر ریزورت آنتالیا

کارمیر ریزورت آنتالیا هتلی شاد و دوست داشتی با قیمت مناسب در منطقه کمر شهر آنتالیا می باشد

کارمیر ریزورت آنتالیا فقط ۹۰ متر با ساحل خصوصی فاصله دارد.

کارمیر ریزورت آنتالیا دارای استخربیرونی روباز و امکانات ریلکسیشن نظیر سونا ،حمام ترکی ، حمام وان گرم ، ماساژ درمانی و یک مرکز ورزشی می باشد. اینترنت رایگان Wi-Fi در تمامی محوطه عمومی هتل در دسترس است. اتاق های هتل دارای تهویه کننده هوا ، بالکن ، مینی بار و تلویزیون با شبکه های ماهوراه ای می باشد. علاوه بر اینها در هر اتاق یک صندوق امانات برای نگهداری از اشیاء با ارزش وجود دارد. رستوران های کارمیر ریزورت آنتالیا غذاهای متنوع ترکی ، ایتالیایی و انواع غذاهای بین المللی را سرو می کنند. همچنین بوفه ای جدا برای غذاهای سالم تر برای کودکان وجود دارد. فعالیت های مختلفی در کارمیر ریزورت آنتالیا می توان انجام داد از جمله تنیس ، دارت ، بیلیارد و تنیس روی میز و مرکز شهر کمر ۴ کیلومتر از هتل فاصله دارد ، مرکز شهر آنتالیا نیز در فاصله ۳۰ کیلومتری این منطقه است و فاصله فرودگاه آنتالیا تا هتل ۴۰ کیلومتر می باشد. در تور آنتالیا این هتل از نظر قیمت و کیفیت مناسب می باشد.

 

هتل کارمیر ریزورت آنتالیا

موقعیت کارمیر ریزورت آنتالیا

اتاق‌های کارمیر ریزورت

هتل کارمیر ریزورت در مجموع دارای ۲۹۷ اتاق است که دسترسی به اتاق‌ها به وسیله ۴ آسانسور صورت می‌گیرد.

اتاق‌های کارمیر ریزورت آنتالیا به شرح زیر تفکیک شده‌اند:

۲۴۷ اتاق استاندارد ۲۳ متری که دارای بالکن، تلویزیون LCD،حمام، تلفن، صندوق امانات و مینی‌بار می‌باشند. ۴۰ اتاق خانوادگی ۳۴ متری که دارای دو اتاق خواب، بالکن،تلویزیون LCD، حمام با وان، تلفن، صندوق امانات و مینی‌بار هستند. ۶ جونیور سوئیت ۴۰ متری که دارای ۱ اتاق خواب و ۱ پذیرایی، بالکن،تلویزیون LCD، حمام با وان، تلفن، صندوق امانات و مینی‌بار می‌باشند. ۲ کینگ سوئیت ۵۱ متری که دارای اتاق خواب بزرگ، بالکن، تلویزیون LCD،حمام با وان، تلفن، صندوق امانات و مینی‌بار هستند. ۲ کامیر سوئیت ۶۳ متری که دارای اتاق خواب بزرگ، تلویزیون LCD،حمام با وان، تلفن، صندوق امانات و مینی‌بار می‌باشند. ۴ اتاق ویژه معلولین نیز در کارمیر ریزورت آنتالیا موجود است هر روز اتاق‌ها نظافت می‌شوند و حوله‌ها تعویض می‌شوند. صندوق امانات و وایرلس در لابی به صورت رایگان در دسترس هستند.

 

اتاق های کارمیر ریزورت آنتالیا

رستوران‌های کارمیر ریزورت آنتالیا 

رستوران CITRINE با ظرفیت ۶۵۰ نفر که در آن صبحانه، ناهار و شام ارائه می‌شود. رستوران RUBI که در آن شیرینی ارائه می‌شود. رستوران SAPPHIRE که در آن کیک و کلوچه ارائه می‌شود. اسنک رستوران QUARTZ که در آن اسنک و فست فود سرو می‌شود. ۲ رستوران آلاکارته که در آن‌ها غذاهای ایتالیایی و ترکی سرو می‌شوند،همچنین می توانید برای رزرو هتل های لاکچری مقاله ریکسوس یریمیوم بلک را مطالعه کنید.

 

رستوران کارمیر ریزورت آنتالیا

کافه‌های کارمیر ریزورت آنتالیا

کافه لابی: سرو انواع نوشیدنی‌های محلی و بین‌المللی به صورت ۲۴ ساعته،کافه کنار استخر: سرو انواع نوشیدنی‌های SOFT DRINK و بین‌المللی،کافه JADE PUB: سرو انواع نوشیدنی‌های محلی و بین‌المللی

کارمیر-ریزورت-آنتالیا

تلگرام-شرکت

امکانات هتل
رستوران
خدمات 24 ساعته در اتاق
کافی شاپ
آسانسور
خشکشویی
فروشگاه
گاو صندوق
رستوران فضای باز
کافی شاپ فضای باز
تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای
سشوار
پارکینگ
استخر سرباز
استخر سرپوشیده
سونا
ماساژ
باشگاه بدنسازی
تنیس
بیلیارد
ساحل اختصاصی
صبحانه
نهار
شام
نوشیدنی
وای فای