فرودگاه اسپارتا

فرودگاه اسپارتا برای افرادی که سفر به آنتالیا را تجربه کرده اند، مکانی کاملا شناخته شده است.

به طور معمول پروازهای هواپیمایی ایران در کشور ترکیه، در این فرودگاه بر زمین می نشینند. مسافران پس از آن مسیر هوایی به استانبول یا مسیر زمینی به شهرهای آنتالیا و آلانیا را برای سفر خود انتخاب می کنند. برای سفر به آنتالیا راههای مختلفی وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. در تور آنتالیا،ترانسفر از فرودگاه اسپارتا تا هتل های آنتالیا بسیار راحت و بدون دردسر است. فاصله ی بین اسپارتا تا هتل هایی که در شهر آنتالیا وجود دارد،حدود ۳ ساعت رانندگی است. این ترانسفر به همراه تور لیدر و توسط اتوبوس های توریستی راحت انجام می شود. در این فرودگاه، ایرلاین های متفاوتی وجود دارد که بیشتر آنها، ترک هستند.

 

رمپ-فرودگاه-اسپارتا

موقعیت فرودگاه اسپارتا

فرودگاه اسپارتا ترکیه

فرودگاه اسپارتا (Isparta Airport)، میزبان مسافرانی است که از پروازهای ایران برای این سفر استفاده می کنند. برای بیشتر مسافران ایرانی، سفر سه ساعته از اسپارتا تا آنتالیا آزار دهنده است. بنابراین در سفر به ترکیه ترجیح می دهند که هزینۀ بیشتری پرداخت کنند و مستقیما در فرودگاه آنتالیا فرود بیایند.

 

سالن-فرودکاه-اسپارتا

خطوط هوایی ایرانی که در اسپارتا فرود می آیند

ایرلاین های زاگرس، ماهان، تابان، ایران ایر، کاسپین و قشم ایر در این خطوط هوایی به رفت و آمد می پردازند. اگرچه طی کردن زمان سه ساعتۀ بین اسپارتا تا آنتالیا ممکن است طول بکشد، اما سفر با هواپیماهای ایران ارزان تر است. اگر بتوانید در یک تور لحظه آخری ترکیه ثبت نام کنید ، ارزان تر نیز می شوند. همچنین خطوط هوایی اطلس، پروازهای اسپارتا به مقصد شهر استانبول را نیز انجام می دهند.

 

نمایی-از-سالن-اسپارتا

تاریخچۀ فرودگاه اسپارتا

احتمالا می دانید که افتتاح آن در ماه ژوئیه سال ۱۹۹۷ و در شهر اسپارتا صورت گرفت. این فرودگاه در جنوب غربی کشور ترکیه قرار دارد و ارتفاع آن از سطح دریا به ۸۶۴ متر می رسد. طول باند این فرودگاه ۳۰۰۰ متر است. محوطۀ اطراف فرودگاه ۵۴۰۰ متر مربع وسعت دارد. هر ساله بیشتر از ششصد هزار نفر مسافر در این فرودگاه جا به جا می شوند. در سفر به آنتالیا از فرودگاه اسپارتا  لازم است  کد یاتا  ISE  روی بلیط شما درج شده باشد.

تماس با ما1

تلگرام-شرکت