بلیط آنتالیا

بلیط آنتالیا

بلیط آنتالیا و زمان رزرو آن

آنتالیا پرطرفدارترین شهر ترکیه بعد از استانبول محسوب می‌شود و برای سفر به آنتالیا بهترین راه ممکن، خرید بلیط هواپیما است. هر سال میلیون‌ها توریست تعطیلاتشان را در کنار سواحل و دیدنی‌های آنتالیا سپری می‌کنند. خرید بلیط آنتالیا به خاطر جاذبه‌های بسیار و قیمت مناسب در میان ایرانی‌ها طرفداران زیادی دارد. به خاطر داشته باشید که بایستی برای نزدیک‌ترین فرودگاه به این شهر، بلیط آنتالیا را خریداری کنید. پروازهای فرودگاه اسپارتا را می‌توانید از شال و کلاه سفر تهیه کنید که مستقیم شما را به نزدیکی شهر آنتالیا می‌رسانند و از آنجا نیز ترانسفرهای این شرکت شما را تا آنتالیا همراهی خواهند کرد.

 

بلیط-آنتالیا

فرودگاه‌ آنتالیا

فرودگاه آن در فاصله ۱۳ کیلومتری و در شرق شهر قرار دارد. برای جابه‌جایی مسافران در داخل فرودگاه اتوبوس شاتل فراهم شده و می‌توانند با اتوبوس یا تاکسی به سمت هتلشان بروند. برخی از هتل های آنجا خودشان ترانسفر فرودگاهی (با پرداخت هزینه جداگانه) دارند. و در صورت تمایل هنگام خرید بلیط آنتالیا از شال و کلاه سفر می‌توانید ترانسفر فرودگاهی نیز خریداری کنید. با ترانسفر فرودگاهی، ۱۱ دقیقه‌ای به مرکز شهر خواهید رسید.

 

بلیط-آنتا-لیا

درباره آنتالیا و بلیط ارزان

آنتالیا شهری با آب و هوای مدیترانه‌ای است و بیشتر مسافران تابستان را برای سفر انتخاب می‌کنند. در این فصل‌ مسافران از تفریحات آبی مانند شنا،‌ پارک‌های آبی و استخرها لذت می‌برند و این سرگرمی‌ها تا فرا رسیدن هوای سرد ادامه دارد. به همین خاطر بهترین زمان خرید بلیط آنتالیا تابستان است. در این بازه زمانی قیمت بلیط و هتل‌ها به بیشترین مقدار خود می‌رسد. زمستان‌ها هوای شهر خیلی سرد نیست اما دیگر اثری از ماجراجویی‌های فصل تابستان به چشم نمی‌خورد. نیمه دوم سال فرصت مناسبی برای خریدبلیط آنتالیا ارزان است و سفری اقتصادی به کشور ترکیه را تجربه خواهید کرد. ماه‌های خرداد، شهریور و اوایل مهر انتخاب‌ها خوبی خواهند بود. خرید بلیط لحظه آخری هم گزینه دیگری برای کاهش هزینه‌ها است. به یاد داشته باشید که در صورت خرید بلیط رفت و برگشت آنتالیا، هزینه‌های سفرتان کاهش می‌یابد.

بلیط-آنتالیا

تلگرام-شرکت