بلیط اتوبوس

بلیط اتوبوس و اطلاعات رزرو و نحوه تهیه آن در شرکت شال و کلاه سفر

از تهران به استانبول ترکیه به صورت روزانه در ساعت ۹ تا ۱۲ صبح بلیط اتوبوس استانبول موجود است. گاهی اوقات تعداد اتوبوس ها زیاد است و در ساعت های دیگر نیز اتوبوس ها حرکت می کنند. تهران استانبول حدودا  ۳۳ تا ۳۶ ساعت بسته به شلوغی جاده ها و میزان انتظار در مرز راه است. اتوبوس های استانبول از پایانه غرب ( میدان آزادی تهران ) و بیهقی ( میدان آرژانتین تهران ) سفر خود را آغاز می نمایند.

در حال حاضر ۸ شرکت اتوبوس رانی

همسفر ( پایانه بیهقی )-سیروسفر ایران ( پایانه بیهقی )-دیدار سیر گیتی-آذرآهو-عصرایران-سیما سفر(غرب)-ایران پیام نو-گیتى پیما ایران

هزینه سفر زمینی از تهران به استانبول

هزینه بلیط تهران به استانبول بسته به زمان سفر مسافر ۳۶۰.۰۰۰ تومان است البته اتوبوس رانی در برخی تاریخ ها بلیط اتویوس تهران استانبول را به قیمت ۳۳۰.۰۰۰ هزار تومان نیز می فروشند. در واقع بستگی به فصل و تعداد مسافران دارد که این قیمت به بالا یا پایین می شود.

 

بلیط-اتوبوس-وی-آی-پی

نکاتی در مورد سفر زمینی به ترکیه و بلیط اتوبوس ترکیه از تهران به استانبول 

لطفا قبل از سفر زمینی با اتوبوس حتما به نکات زیر توجه داشته باشید

اتووس های از مرزهای مختلف وارد خاک ترکیه می شوند چنانچه برای شما اهمیت دارد قبل از سفر با شرکت اتوبوسرانی هماهنگ باشید. سفر به ترکیه به خصوص استانبول حدود ۳۰ تا ۳۵ ساعت زمان نیاز دارد. اگه فرزند خود را به همراه دارید خود را برای سفر طولانی آماده کنید. اگر بلیط یک طرفه آستانبول حتما بعد از رسیدن در ابتدا حتما بلیط برگشت خود را تهیه نمائید. همیشه در مسافرت ها لباس مناسب داشته باشید. توجه داشته باشید آب و هوای ترکیه از ایران خنک تر می باشد. بار مجاز هر نفر یک چمدان و یک کوله پشتی می باشد. به هیچ عنوان قرص های کدئین دار – روان گردان – مواد مخدر به همراه نداشته باشید چون به زندان منتقل خواهید شد.

درباره و مدل اتوبوس های وی ای پی VIP مسیر تهران به ترکیه 

۲۵ نفر با زیر پایی +۱ –سیستم تهویه مطبوع-سیستم صوتی- تصویری-یخچال و قهوه جوش-عایق صدا و حرارت-صندلی های تختخوابشو و بسیار راحت

 

اتوبوس-اسکانیا-بلیط-اتوبوس

اتوبوس های وی ای پی مسیر تهران به ترکیه

مدل های جدید و VIP ولوو Volvo-مارال اسکانیا Scania-مان MAN است که ظرفیت ۲۵ مسافر را دارد.

 

بلیط-اتوبوس

تلگرام-شرکت