مراکز خرید مارماریس

به این مقاله امتیاز دهید

مراکز خرید مارماریس، با داشتن مغازه‌های بسیار و انواع کالاها با برندهای بین‌المللی یا سنتی، تجربه‌ای منحصربفرد را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بازار بزرگ مارماریس مشهور به کارسی مارکت یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین مراکز خرید مارماریس به شمار می‌رود. جواهرات، چرم، فرش، پوشاک، غذاها و نوشیدنی‌های محلی،وسایل ماهی‌گیری، و سوغاتی‌ها رایج ترین و معروف‌ترین کالاهایی هستند که می‌توانید از مغازه‌های مارماریس تهیه کنید. مراکز خرید مارماریس بیش‌تر به صورت بازارهایی با مغازه های مختلف و متعدد است. در مارماریس یک عالمه فروشگاه و مرکز خرید متنوع وجود دارد که در آن ها همه چیز از برندهای بین المللی تا اجناس ترکیه ای یافت می شود. به خاطر همین است که مراکز خرید مارماریس یک تجربه منحصر به فرد است و معمولا توریستان از خرید در آن استقبال می کنند. اگر شما عاشق گشت و گذار در بازارهای سنتی باشید و دوست داشته باشید از مردم محلی خرید خود را انجام دهید و چه بخواهید از مراکز خرید مارماریس که لاکچری است دیدن کنید و یا حتی بخواهید خرید ارزان در مارماریس را تجربه کنید،در هر صورت این شهر با مراکز خرید متنوعش نا امیدتان نمی کند و مطمئنا دست پر به خانه باز خواهید گشت. در تور مارماریس می توانید هر آنچه نیاز دارید از قالیچه های سنتی زیبا گرفته تا زیورآلات جذاب و یا حتی لباس های مطابق مد روز را که می خواهید از مراکز خرید مارماریس تهیه کنید و خانه و کمدتان را پر از اجناس نو کنید.

مرکز شهر مارماریس ( مراکز خرید مارماریس)

در مرکز شهر مارماریس تعداد زیادی بازار و فروشگاه وجود دارد و مثال عینی بهشت زمینی برای خرید به شمار می آید. کافی است که به مرکز شهر مارماریس بروید و خودتان را در خیابان های زیبا و جذاب آن رها کنید و از اجناس متنوع آن مثل چرم، طلا و لباس دیدن کنید. در خیابان های مرکز شهر مارماریس قدم بزنید و چند دقیقه ای را جلوی ویترین هر مغازه سپری کنید و از آثار هنری چوبی و مسی و حتی لباس های سنتی ترکیه ای دیدن کنید. یک سری آثار هنر دستی نیز در فروشگاه های مرکز شهر مارماریس وجود دارد که سبک سنتی دارند و نظر هر بیننده ای را جلب می کنند. به هر حال به شما توصیه می کنیم که از کنار مراکز خرید مارماریس و فروشگاه های متنوعش ساده نگذرید و فرصت خرید اجناس سنتی و با کیفیت آن را از دست ندهید. همچنین توصیه ما به شما این است که کمی مربا و عسل اعلا را از مراکز خرید مارماریس تهیه کنید، چراکه این دو محصول در مارماریس بسیار معروف و با کیفیت هستند و در کمتر جایی می توانید مثالشان را پیدا کنید.

مرکز-شهر-مراکز-خرید-مارماریس

بازار بزرگ مارماریس

بازار بزرگ مارماریس یکی از جاذبه های گردشگری مارماریس و مراکز خرید مارماریس است و از آن جاهایی است که همیشه شلوغ و پر رفت و آمد است. همیشه توریستان زیادی در حال بازدید از بازار بزرگ و مارماریس و تلاش برای چانه زدن و خرید اجناس مورد علاقه شان هستند. در بازار بزرگ مارماریس بیش از ۱۰۰۰ فروشگاه مختلف وجود دارد که در آن ها همه چیز از قالیچه گرفته تا اجناس چرم، ادویه، زیورآلات، کفش و حتی پیپ یافت می شود. اصلا محال است که شما به دنبال یک کالای مشخص در مراکز خرید مارماریس باشید و نتوانید آن را در بازار بزرگ مارماریس پیدا کنید. یک نکته دیگر این که بازار بزرگ مارماریس برای خرید ارزان،بازار بسیار مناسبی است، چراکه خیلی از فروشگاه های بازار بزرگ مارماریس اجناس ارزان و البته با کیفیت را به فروش می رسانند و شما با هر پولی که در اختیار داشته باشید، می توانید خرید خود را در بازار بزرگ مارماریس انجام دهید و با کیسه هایی پر از لباس، عطر، ساعت و اجناس دیگر که از مراکز خرید مارماریس تهیه کردید به هتل برگردید. به هر حال به شما توصیه می کنیم که فرصت خرید از بازار بزرگ مارماریس و فروشگاه های متنوعش را از دست ندهید و حتما چند ساعتی را برای بازدید از آن در نظر بگیرید تا بتوانید سر فرصت از فروشگاه های آن دیدن کنید و خرید خود را انجام دهید.

بازار-بزرگ-یکی-از-مراکز-خرید-مارماریس

مرکز خرید نستل مارماریس مارینا

این مرکز خرید در منطقه ای که با نام بورلی هیلز مارماریس شناخته می شود، واقع شده است و یکی دیگر از مراکز خرید مارماریس است در این مرکز خرید بیش از ۲۰ بوتیک جذاب وجود دارد که هر کدام  از آن ها اجناسی نظیر لباس های برند دارد و اکسسوری جذاب را در خود جای داده اند. این مرکز خرید در زمره مراکز خرید لاکچری مارماریس قرار می گیرد و محیط متفاوتی با دیگر مراکز خرید مارماریس دارد از طرفی تعدادی کافه و رستوران نیز در مرکز خرید نستل مارماریس مارینا وجود دارد که غذاهای بی نظیری در آن ها سرو می شود و به همین دلیل است که بازدید از این مرکز خرید برای خوردن ناهار و شام و یا حتی یک میان وعده سبک نیز گزینه مناسبی است به هر حال به شما توصیه می کنیم که حتی اگر قصد خرید ندارید،به مرکز خرید نستل مارماریس مارینا بروید، از اجناس ویترین های لوکس و جذاب آن مثل ساعت های لوکس، زیورآلات بی نظیر و لباس های شیک و برند دار فروشگاه های آن دیدن کنید و بعد از دید زدن ویترین ها خودتان را مهمان یک غذای خوشمزه کنید و به هتلتان برگردید.

نتسل-مارینا

مراکز-خرید-مارماریس

تلگرام-شرکت