منطقه بندرگاه کوش آداسی

به این مقاله امتیاز دهید

منطقه بندرگاه کوش آداسی و اطلاعات آن در سفر به منطقه کوش اداسی

کوش آداسی از شهرهای بندری کشور ترکیه محسوب می‌شود و هر ساله گردشگران بسیاری از سراسر دنیا به این شهر سفر می‌کنند، چرا که در کوش آداسی به غیر از ساحل زیبا، تفریحات آبی و طبیعت سرسبز، مناطق و بناهای تاریخی بسیاری جای گرفته است که بازدید از آن‌ها شما را با معماری باستانی و تاریخ و فرهنگ مردم ترکیه این شهر آشنا می‌کند. منطقه بندرگاه کوش آداسی بناهای تاریخی بسیاری را در خود جای داده است، به همین دلیل این بندر از نظر تاریخی و فرهنگی اهمیت فراوانی دارد. در سال ۱۶۱۸ در این منطقه، یک کاروانسرای تاریخی توسط ازوک محمود پاشا ساخته شد که در سال ۱۹۶۰ میلادی نمای آن مورد بازسازی قرار گرفت. کاروانسرای تاریخی منطقه بندرگاه از سال ۱۹۶۷ میلادی به عنوان یک هتل شبانه فعالیت خود را شروع کرد. در جای جای این محدوده آثاری را مشاهده خواهید کرد که به قرن ۱۹ میلادی برمی‌گردد،مانند خانه‌های نیمه چوبی که به سبک سنتی و متداول ساخته شدند و دیواره‌های دروازه جنوبی که هنوز آثار باقی مانده از آن‌ها دیده می‌شود.

موقعیت منطقه بندرگاه کوش آداسی

بازار منطقه بندرگاه کوش آداسی

از بازار این منطقه می‌توانید سوغاتی‌های ترکیه را تهیه کنید و برای عزیزانتان هدیه‌ای تهیه کنید. از منطقه بندرگاه کوش آداسی می‌توان به عنوان تفریگاه بین المللی در ترکیه نام برد به این دلیل که امروزه بنادر و قایق‌های تفریحی در کشور ترکیه و شهرهای ساحلی آن مانند کوش آداسی به عنوان یک جاذبه‌ی گردشگری محسوب می‌شود. اگر شما قصد سفر به ترکیه را دارید و شهر کوش آداسی را انتخاب کرده‌اید،به شرکت مسافرتی شال و کلاه سفر مراجعه کنید و با تور کوش آداسی ما همراه شوید. ما لحظاتی خوشی را در این سفر برای شما و همراهانتان رقم می‌زنیم تا با بازدید از دیدنی ‌های کوش آداسی خاطرات خوشی از این سفر در گنجینه ذهن شما باقی بماند.

نمایی-از-منطقه-بندرگاه-کوش-آداسی

فاصله تا مناطق دیدنی کوش آداسی

تا منطقه پاموک کاله کوش آداسی ۲۸۸ کیلومتر در حدود ۴ ساعت با ماشین فاصله دارد منطقه بندرگاه کوش آداسی تا پارک آبی آدالند ۷ کیلومتر و در حدود ۱۰ دقیقه با ماشین فاصله دارد منطقه بندرگاه کوش آداسی تا روستای کرازلی ۱۷ کیلومتر و در حدود ۳۰ دقیقه با ماشین فاصله دارد.

بسیار ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید امیدواریم که اطلاعات خوبی را در اختیار شما سروان گرامی قرار داده باشیم همچنین می توانید برای دیدن دیگر جاذبه های گردشگری کشور ترکیه می توانید مقاله قلعه کاووس تپه وان را نیز مطالعه کنید.

منطقه بندرگاه کوش آداسی

تلگرام-شرکت