تور قشم خرداد ۱۴۰۳

تور قشم خرداد ۱۴۰۳ را با بهترین نرخ از شال و کلاه سفر تهیه کنید

تور قشم خرداد 1403
نام هتل
ستاره
قیمت
تماس تلفنی
3 روز
تماس تلفنی
3 روز
تماس تلفنی
3 روز
تماس تلفنی
3 روز
تماس تلفنی
3 روز
تماس تلفنی
3 روز
خدمات تور:

بلیت رفت و برگشت،اقامت با صبحانه

به این مقاله امتیاز دهید

تور قشم خرداد ۱۴۰۳ و اطلاعاتی درباره این جزیره زیبا که قبل از سفر به تور قشم که بد نیست بدانید

اگر اولین بار است که به قشم سفر می‌کنید باید بدانید که سفر به قشم بزرگترین اشتباه زندگیتان می‌شود اگر بدون خواندن راهنمای زیر به این جزیره سفر کنید. در ادامه برنامه‌ی کامل سفر به قشم و تمام چالش‌های احتمالی، تمامی مکان‌های دیدنی و رستوران‌ها و فروشگاه‌ها، مکان‌های تفریحی و سواحل مناسب شنا در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ را برای شما آورده‌ایم تا تور قشم خرداد ۱۴۰۳ شما جزو به یاد ماندنی‌ترین سفر های زندگیتان شود. قشم بزرگترین جزیره خلیج فارس است با انداره ای تقریبا ۳ برابر جزیره کیش. در تور قشم گردشگران غالبا از مناطق قشم، درگهان، سوزا و لافت دیدن می‌کنند. در قشم سیتی سنترها، قلعه پرتغالی‌ها و پارک زیتون و مراکز تفریحی و مراکز خرید لوکس قرار دارند. در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ حتما از درگهان بهشت دوست داران خرید دیدار کنید، بازار قدیم درگهان مرکز عمده فروشی لباس است،ساعت کاری بازار قدیم درگهان از ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر است،ولی در نوروز ساعت کاری از ساعت ۸ صبح شروع می‌شود و تا حدود ۱۲ شب ادامه دارد،توجه داشته باشید که در ایام نوروز اکثر عمده فروشی‌ها به تک فروشی تغییر کاربری می‌دهند.

موقعیت تور قشم خرداد ۱۴۰۳

چگونه در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ به قشم سفر کنیم

شما برای سفر به جزیره قشم از تهران گزینه‌های مختلفی دارید:تور هوایی قشم، تور قشم با قطار یا اتوبوس، سفر با ماشین شخصی. اما کدام بهتر است؟ برای انتخاب وسیله مناسب سفر شما بهتر است بر اساس قصد شما از سفر هر کدام را بررسی کنیم.

سفر به قشم برای خرید

تور قشم خرداد ۱۴۰۳ با قطار می‌تواند انتخاب خوبی باشد زیرا با توجه به این که بار در کوپه خودتان قرار می‌گیرد با گرفتن یک کوپه هم می‌توانید بار بیشتر حمل کنید و هم سفر مفرح و راحتی داشته باشید،سفر با خودرو شخصی خسته کننده بوده (۱۴ – ۱۵ ساعت رانندگی) و با قیمت بنزین و محدودیت فضا (حداکثر ۵۰ – ۶۰ کیلوگرم) می‌تواند به صرفه نباشد،سفر با اتوبوس دارای محدودیت حمل بار (۲۰ – ۳۰ kg) می‌باشد و اگر جای بار بیشتر در اتوبوس باشد شامل هزینه می‌شود، تور قشم هوایی نیز با توجه به هزینه و محدودیت بار (۳۰ kg) نمی‌تواند گزینه مناسب باشد.

سفر به قشم برای تفریح

پیشنهاد اول ما به شما تور قشم هوایی است، زیرا مدت زمان آن کوتاه است و از نظر قیمتی به صرفه است. مدت پرواز از تهران به جزیره قشم حدود ۲ ساعت است، نرخ بلیت پرواز تور قشم خرداد ۱۴۰۳ بین ۸۰۰,۰۰۰ تومان تا ۹۵۰,۰۰۰ تومان متغییر است، که به فصل و تعداد مسافران وابسته است.

هزینه ترانسفر استقبال و بدرقه فرودگاهی تور قشم

حدود ۴۰,۰۰۰ تومان برای هر مسیر در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ در نظر گرفته شده است. پرواز های قشم را شرکت‌های قشم ایر، وارش، تابان، معراج و ایران ایر اجرا می‌کنند که قشم ایر و ایران ایر پرواز های محبوب مسافران تور قشم است. بعضی اوقات اختلاف کم نرخ در بعضی تاریخ‌ها و یا انتخاب هوشمندانه‌ی تاریخ رفت و برگشت، تور هوایی قشم را می‌تواند به صرفه دانست. برای این منظور سعی کنید تاریخ رفت تور قشم خرداد ۱۴۰۳ خود را جمعه یا اول هفته انتخاب کنید،ساعات پروازی نقش به سزایی در قیمت دارند بنابر این ساعات کم طرفدار ارزان‌تر هستند،در بعضی موارد انتخاب مدت اقامت نیز می‌تواند در هزینه کل تور قشم خرداد ۱۴۰۳ به صرفه‌تر باشد،به عنوان مثال در اکثر موارد ۳ شب به صرفه‌تر از ۲ شب است. ولی اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید در سفر از شهر های مختلف دیدن کنید و از مسیر راه لذت می‌برید، انواع تور قشم زمینی مناسب شماست،در ادامه مسیر حرکت هر کدام و مدت زمان آن را در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ بررسی می‌کنیم

تور قشم خرداد ۱۴۰۳ با قطار

قطارها در تور قشم خرداد ۱۴۰۳، از تهران راهی بندر عباس می‌شوند که در حدود ۱۸ – ۲۰ ساعت به طول می‌انجامد. از ایستگاه راه آهن بندر عباس می‌توانید با ترانسفر استقبال راه آهن به اسکله شهید حقانی بندرعباس رفته و با شناور ها (لنج‌ها) به اسکله شهید ذاکری قشم برسید.

 

تور قشم خرداد 1403 با قطار

هزینه ترانسفر استقبال و بدرقه ریلی تور قشم

۴۵,۰۰۰ تومان برای هر مسیر در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ را باید در نظر بگیرید. شناور ها هر ۱ – ۲ ساعت حرکت دارند، لنج‌ها از ساعت ۶ تا ۱۱ حرکت دارند و فاصله بین بندر عباس و جزیره قشم حدود ۴۰ دقیقه تا یک ساعت است. قطار های تور قشم خرداد ۱۴۰۳ شش تخته و چهار تخته هستند، قطار های غزال (مدت سفر: ۱۸ ساعت)،سریر و البرز چهار تخته می‌باشند و قطار سه ستاره کویر شش تخته (مدت سفر: ۲۰ ساعت) است. لازم به ذکر است که قطار های فوق در ۱۵ ایستگاه توقف دارند. پیشنهاد ما به شما انتخاب قطار سریر است به این علت که VIP بوده و مدت زمان کمتری را در مسیر خواهید بود یعنی در حدود ۱۶ ساعت. صندلی‌ها و تخت خواب‌های راحت این قطار و پذیرایی مناسب در کنار اختلاف کم قیمت آن با سایر ۴ تخته‌ها آن را گزینه مناسبی برای انتخاب می‌سازد.

تور قشم خرداد ۱۴۰۳ با اتوبوس

تور قشم خرداد ۱۴۰۳ با اتوبوس حدود ۱۶ – ۱۷ ساعت زمان می‌برد و همانند تور قشم با قطار ابتدا باید به بندر عباس بروید سپس از آنجا به جزیره قشم خواهید رسید. در مسیر قشم با اتوبوس از شهر های قم، کاشان، شاهین شهر، اصفهان، سیرجان، حاجی آباد و بندر عباس عبور خواهید کرد.

تور قشم خرداد ۱۴۰۳ با خودرو شخصی

مسیر تهران تا جزیره قشم حدود ۱۳۲۰ کیلومتر می‌باشد که حدود ۱۵ ساعت باید رانندگی کنید و حدود ۸۰۰,۰۰۰ تومان هزینه بنزینتان می‌شود که البته بسته به نوع خودرو متفاوت است. این سفر با عبور از شهر های قم – کاشان – نایین – یزد – مهریز – انار – شهر بابک – سیرجان – حاجی ‌آباد همراه است و سپس به بندر عباس می‌رسید، از بندر عباس تا بندر پل ۳۰ دقیقه راه است و در این بندر می‌توانید با استفاده از لندی کرفت، خودرو خود را به بندر لافت در جزیره قشم انتقال دهید. هزینه انتقال خودرو در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ حدود ۲۰۰,۰۰۰ تومان است. اگر قصد بازدید از شهر های دیگر را ندارید به علت ریسک بالای سفر های جاده‌ای و خسته کننده بودن این نوع سفر ها به هیچ عنوان این روش پیشنهاد نمی‌شود.

زمان مناسب برای خرید تور قشم خرداد ۱۴۰۳

برای خرید تور قشم خرداد ۱۴۰۳ می‌توانید از آبان تا اردیبهشت اقدام کنید، در این مدت آب و هوای قشم معتدل و مطلوب است. از آخر اردیبهشت تا آبان به دلیل گرمای زیاد، تور قشم خرداد ۱۴۰۳ پیشنهاد نمی‌شود. لازم به ذکر است نرخ تورهای قشم از اواخر بهار تا اواسط تابستان به حداقل می‌رسد. اگر در این فصل قصد سفر دارید در نظر داشته باشید که به علت گرمای شدید هوا امکان بازدید از اماکن تفریحی در طول روز دشوار است ولی برای خرید می‌تواند زمان مناسبی باشد.همچنین می توانید برای دیدن قیمت ها تور قشم بهار ۱۴۰۳ را دنبال کنید تا بتوانید بهترین نرخ در این فصل را از آن خود کنید.

خرید در تور قشم خرداد ۱۴۰۳

تور قشم خرداد ۱۴۰۳ می‌توانید با قیمت‌های مناسب لباس، انواع بدلیجات و سیسمونی خریداری کنید. در سوزا پارک ساحلی دیدنی سوزا با ماسه‌های طلایی، ساختمان قدیمی گمرگ شهر سوزا و اسکله قدیمی پُسابندر، نخلستان‌های کلمادون، لرد، چیرا، گزدون، بنه گردن و … قرار دارد،که در فصل زمستان نخلستان‌ها سرسبز می‌شوند و بسیار دیدنی می‌شوند. بندر لافت در شمال غربی جزیره قشم واقع شده، بافت قدیمی لافت حسی متفاوت به شما می‌دهد،جنگل حرا از دیگر جاذبه‌های لافت است، لذت نظاره صید ماهیگیران لافتی و کارگاه لنج سازی بی نظیر لافت را در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ از دست ندهید و اگر قصد سفر در تابستان را دارید با ما همراه باشید با تور قشم تیر ۱۴۰۳ تا بهترین قیمت ها را بتوانید خریداری کنید.

 

خرید در تور قشم خرداد 1403

خرداد ماه و شنا در جزیره زیبای قشم

برای شنا در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ بهترین زمان اواخر بهار تا اوایل پاییز است. پارک زیتون ساحل مناسبی برای شنا دارد و مجموعه تفریحی ساحل طلایی که به نام هتل ساحل طلایی هم شناخته می‌شود یکی از بهترین مراکز غواصی و ورزش‌های آبی است.

 

خرداد ماه و شنا در جزیره زیبای قشم

خرید در جزیره قشم

در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ مراکز خرید درگهان نزدیک به هم ساخته شده اند و احتیاجی به گرفتن تاکسی نیست. برای خرید لباس‌های زنانه با قیمت مناسب می‌توانید به طبقه‌ی بالای مرکز خرید دو دلفین در درگهان مراجعه کنید که لباس زنانه به صورت عمده عرضه می‌شود. در قشم می‌توانید به بازار قدیم قشم مراجعه کنید که تقریبا هر چیزی در این بازار پیدا می‌شود، بازار ستاره هم شرایط مشابهی دارد. سیتی سنتر ۱ و ۲ قشم، از مراکز خرید معروف و گران قشم است و حدود ۵ دقیقه تا پارک زیتون فاصله دارد. لوازم خانگی، لوازم آرایشی، پوشاک، کیف، کفش، ساعت، بدلیجات و سیسمونی کالاهایی هستند که در این مراکز خرید می‌توانید پیدا کنید. در ضمن این مجموعه دارای سه طیقه است که در طبقه سوم آن شهر بازی، فست فودهای معروف و فود کورت قرار گرفته است. به طور کلی در فصول گرمتر به علت کم بودن مسافر تخفیف بهتری می‌توانید از فروشندگان بگیرید.

هتل های مناسب در تور قشم خرداد ۱۴۰۳

برای اقامت در قشم چند انتخاب دارید: هتل، سوئیت، اقامتگاه بومگردی و چادر. اگر می‌خواهید سفری با کیفیت را تجربه کنید ما با توجه به آب و هوای قشم به شما هتل را پیشنهاد می‌دهیم. جزیره قشم هتل ۵ ستاره ندارد ولی تعدادی هتل ۵ ستاره در دست ساخت است که با آخرین متدهای روز طراحی شده اند، می‌توان هتل‌ها را در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ در دسته‌های ارزان، اقتصادی و لوکس دسته بندی کرد.

هتل های ارزان قیمت در تور قشم خرداد ۱۴۰۳

در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ هتل های ارزان قیمت به شرح زیر می باشد

 هتل پارک ، هتل مروارید،هتل دیپلمات، هتل نخل زرین،هتل آرمان درگهان، هتل پرشین گلف 

 

هتل های ارزان قیمت در تور قشم خرداد 1403

هتل های اقتصادی در تور قشم خرداد ۱۴۰۳

ژئو پارک ، هتل رویال،هتل آرکا، هتل ریحان، هتل سماء این هتل ها را می توانید با قسمت های بسیار عالی از شال و کلاه سفر تهیه کنید و قیمت تور قشم در خرداد ماه را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید.

 

هتل های اقتصادی در تور قشم خرداد 1402

هتل های لوکس در تور قشم خرداد ۱۴۰۳

پرشیا ،هتل فولتون، آتامان،آرتا ،ایرمان هتل ایرمان، آرتا، آتامان و ارم هتل‌های محبوب مسافران از لحاظ تمیزی و کیفیت اتاق‌ها و صبحانه است. این هتل‌ها نوساز هستند، خدمات گردشگری بهتری ارائه می‌دهند مثل لیدرهای محلی حرفه‌ای،هزینه‌ی رزرو اتاق برای هر نفر در این هتل‌ها از شبی ۳۰۰,۰۰۰ تومان در زمان‌های غیر پیک و حدود ۵۰۰,۰۰۰ تومان در زمان‌های پیک می‌رسد. سوئیت‌های قشم از لحاظ قیمتی مناسب‌تر از هتل‌ها هستند ولی رزرو سوئیت قبل از رسیدن به قشم به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود،قبل از مطمئن شدن از تمیزی و مناسب بودن محل سوئیت پیشنهاد می‌شود اقدام به رزرو نفرمایید. اقامتگاه‌های بوم گردی قشم، خانه‌های روستایی هستند که برای پذیرایی از گردشگران و مسافران آماده و تجهیز شده اند. این اقامتگاه‌ها دارا مجوز منطقه آزاد قشم هستند. اقامت در این خانه‌ها برای آشنایی بیشتر با آداب و فرهنگ مردمان قشم در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ مناسب است ولی نمی‌توانند به راحتی هتل و سوئیت باشند.

 

هتل های لوکس در تور قشم خرداد 1403

گشت های جزیره در تور قشم خرداد ۱۴۰۳

در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ موجی از آرامش و حس خوب جریان دارد. حس زندگی مردمان خونگرم این جزیره در رگ‌های شما جاری می‌شود. می‌توانید در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ از گشت‌های آپشنال استفاده کنید تا بیشتر با این جزیره آشنا شوید. هزینه کرایه خودرو در قشم نسبت به کیش به صرفه‌تر است،به عنوان مثال برای یک مسیر مشابه در قشم دو سوم قیمت کیش را پرداخت می‌کنید. گشت جنوبی (جزایر ناز – دره ستاره ها – غار خوربس – روستای برکه خلف) اکثر هتل‌های قشم این گشت را به صورت رایگان ارائه می‌دهند مثل هتل آرتا، ژئو پارک، کیمیا، رویال، نخل زرین و … . گشت جزیره هنگام (قایق سواری – دلفین دریایی – ساحل نقره ای – آکواریوم طبیعی – ماهی دریایی) گشت جزیره هرمز (صبحانه – نهار – غار نمکی – قلعه پرتغالی‌ها – دره رنگین کمان – دره سکوت – معدن خاک سرخ) این گشت را می‌توان به عنوان یکی از به صرفه‌ترین گشت‌های تور قشم خرداد ۱۴۰۳ دانست،به دلیل خدمات و تعداد جاذبه‌های موجود در این گشت به نسبت قیمت آن. گشت جزیره قشم (جنگل حرا – جزایر ناز – غار خوربس – دره ستاره‌ها – روستای برکه خلف) گشت ترکیبی هنگام و جزیره قشم شرایط گشت‌ها برای اتباع خارجی متفاوت است. لازم به ذکر است که گشت‌های فوق برای افرادی که در درگهان اقامت دارند اجرا نمی‌شود. همچنین می‌توانید در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ با پرداخت مبلغ ۳۵۰,۰۰۰ تومان یک ماشین کرایه کنید (که برای ۴ نفر به صرفه است) و در جزیره گشت کامل داشته باشید. برای جزیره هنگام نیز می‌توانید با حدود ۱۲۰ هزار تومان گشت رزرو کنید.

 

گشت های جزیره در تور قشم خرداد 1403

رستوران های خوب در تور قشم خرداد ۱۴۰۳

رستوران بومی خاله (در ضلع جنوبی قلعه پرتغالی‌ها) رستوران نعیم (غذاهای دریایی و معمولی – میدان امام قلی) فست فود شاورما (نزدیک سیتی سنتر) رستوران الوند (رستوران گران قیمت کیش – جنب هتل دیپلمات) غذا خوری‌های سنتی قشم را در تور قشم خرداد ۱۴۰۳ فراموش نکنید، می‌توانید غذاهای سالم و لذیذی را در این غذا خوری‌ها با قیمت مناسب نوش جان کنید. در آخر تور قشم خرداد ۱۴۰۳ می‌تواند انتخاب مناسبی باشد ولی در نظر داشته باشید رقیب‌های تور قشم از لحاظ قیمتی و موارد دیگر تورهای چابهار و کیش هستند که تور کیش خرداد  را می‌توان گاهی اوقات انتخاب بهتری نسبت به تور قشم خرداد ۱۴۰۳ دانست، به این علت که قیمت تور کیش در بیشتر اوقات کمتر از تور قشم خرداد ۱۴۰۳ می‌باشد و مراکز خرید، هتل‌ها و مراکز تفریحی کیش شرایط بهتری را دارا می‌باشند.

 

رستوران های خوب در تور قشم خرداد 1403

در آخر شما مسافران گرامی می توانید انواع تورهای ترکیبی قشم با جزایر اطراف را از آژانس هواپیمایی شال و کلاه سفر با ارزان ترین نرخ خریداری کنید و می توانید برای تهیه تور قشم خرداد ۱۴۰۳ از مبدا ( تهران به کیش ، اصفهان به کیش ، شیراز به کیش ، کرج به کیش و … ) و تمامیه شهر های ایران با بهترین نرخ و بهترین خدمات را از ما بخواهید شعار ما در تمامیه این سال ها این بوده است( آخرین تماس = ما  ) لطفا بعد از اینکه آخرین نرخ خود را گرفتید با ما تماس بگیرید و ارزانترین تور را تهیه کنید

سوالات متداولی که شاید برای شما هم پیش بیاید

سوال ۱: آیا برای تور قشم خرداد میشه رفت هوایی باشه برگشت زمینی؟

جواب ۱: بله حتما میشه بسته به شرایط شما و نیازتون میشه این کارو انجام داد

سوال ۲: ساعت کاری مراکز خرید قشم در تابستان کمتر میشه؟

جواب ۲: معمولا در جزیره از عصر به بعد برای خرید همه اقدام می کنند و یک زمانی از صبح تا هوا گرم نباشه

سوال ۳: میشه بریم خرید کنیم و برامون بفرستن درب منزل؟

جواب ۳: بله هم خودتون میتونید با پست هماهنگ کنید هم باربری و روش های دیگر در هر صورت امکان این کار هست

تور قشم خرداد 1403

تلگرام-شرکت

سوالات متداول
بله حتما میشه بسته به شرایط شما و نیازتون میشه این کارو انجام داد
معمولا در جزیره از عصر به بعد برای خرید همه اقدام می کنند و یک زمانی از صبح تا هوا گرم نباشه
بله هم خودتون میتونید با پست هماهنگ کنید هم باربری و روش های دیگر در هر صورت امکان این کار هست
دیدنی ترین مناطق
ساحل نقره ایی جزیره هنگام

ساحل نقره ایی جزیره هنگام

ساحل نقره ایی جزیره هنگام یکی از رویایی ترین سواحل در جنوب جزیره قشم است که به علت زیبایی و ...

بازارچه محلی هنگام

بازارچه محلی هنگام

بازارچه محلی هنگام یکی از مکان های بسیار مورد توجه گردشگران می باشد که وقتی به پای به جزیره زیبای ...

فرش خاکی هرمز

فرش خاکی هرمز

فرش خاکی هرمز یکی از دیدنی ترین و جذاب ترین جاذبه گردشگری در هرمز می باشد که هنرمندان مختلفی با ...

معدن خاک سرخ جزیره هرمز

معدن خاک سرخ جزیره هرمز

معدن خاک سرخ جزیره هرمز یا همان ساحل سرخ هرمز یکی از زیباترین سواحل در دنیا می باشد که خاک ...