بلیط استانبول

بلیط استانبول و خرید آن

از آن جایی که استانبول شهری پهناور و البته پر مسافر است، ۳ فرودگاه بین‌المللی در آن قرار گرفته است. فرودگاه صبیحه گوکچن، فرودگاه جدید استانبول و فرودگاه آتاتورک. سایت های پروازی این شهر هستند که تمامی پروازهای بین‌المللی و داخلی به مقصد این شهر را پشتیبانی می‌نمایند. اصلی‌ترین آن‌ها، فرودگاه جدید استانبول بوده که جایگزین فرودگاه آتاتورک شده است. فرودگاه آتاتورک قبل از این و در سال گذشته، عنوان سومین فرودگاه پرتردد جهان را به دست آورد. فرودگاه صبیحه گوکچن هم در سال ۲۰۰۹ به کمک فرودگاه آتاتورک آمد. و ظرفیت رفت و آمد مسافران هواپیما به استانبول را افزایش داد.

 

بلیط-استانبول-ارزان-قیمت

چگونه بلیط استانبول قیمت مناسب بگیریم

استانبول معروف‌ترین و البته یکی از پر جنب‌و جوش‌ترین شهرهای ترکیه و جهان است. به واسطه قرار گرفتن بین آسیا و اروپا، تبدیل به محلی برای تماشای پیوند فرهنگ‌ها و جاذبه‌های مختلف شده است. عجیب نیست که سالانه میلیون‌ها مسافر از سرتاسر جهان و در هر فصلی با خرید بلیط استانبول به سمت این شهر روانه می‌شوند. همه آنها ترجیح می‌دهند تا تعطیلاتشان را در این شهر ترکیه‌ بگذرانند.

 

بلیط-استانبول

می‌خواهید تا سفری کم هزینه به استانبول داشته باشید؟

یکی از راه‌هایی که می‌تواند به شما در خرید بلیط استانبول کمک کند،این است که زمان سفر خود را به فصل‌های کم مسافر سال موکول نمایید؛زمانی برابر با آذر و بهمن در زمستان که قیمت‌ها کاهش می‌یابد. علت ارزانی بلیط استانبول هم، شرایط آب‌و هوایی تقریبا سردی است که بر فضای شهر حاکم می‌شود. در نتیجه از تعداد مسافرانی که این شهر را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند، کاسته می‌شود. به علت کاهش چشمگیر تعداد مسافران، اثر مستقیم آن بر روی قیمت بلیط استانبول نمود پیدا میکند. توجه داشته باشید که در طول ماه‌های آذر و بهمن هوای استانبول به شدت سرد می‌شود. پس اگر تصمیم گرفتید تا در این زمان‌ها به استانبول سفر کنید،حتما با خود لباس گرم و چتر به همراه داشته باشید. یکی از راه‌های دیگری که می‌تواند به شما در خرید بلیط ارزان استانبول کمک کند، توجه به جشنواره‌های استانبول است. توجه کنید زمانی که می‌خواهید بلیط پرواز استانبول را بخرید،زمانی باشد که جشنواره یا جشن خاص و معروفی در این شهر در جریان نباشد. برای خرید مناسب‌ترین بلیط هواپیما استانبول هم کافیست که با شال و کلاه سفر در ارتباط باشید. 

بلیط-استانبول

تلگرام-شرکت