آبشارهای ماناوگات

به این مقاله امتیاز دهید

آبشارهای ماناوگات یکی از جاذبه های گردشگری آنتالیا است که سالانه مسافران زیادی را به سمت خود می کشاند.

رودخانه ایی بسیار چشم گیر با منظره ایی عالی که از جنوب کوه های طرس جاری میشود و به دریای مدیترانه میرود این ابشار طبیعت بسیار چشم گیر و زیبایی دارد و این منطقه جز مناطقی است که شما میتوانید در ان به ارامشی وصف نشدنی برسید وجود آبشارهای ماناوگات ، باغات چایی و رستوران های زیبا این منطقه را به محل دلنشین و زیبا تبدیل کرده شما میتوانید از طریق کشتی این رودخانه را طی کنید و همچنین از کنار شهر سیده عبور کنید و از طبیعت ان لذت ببرید آبشارهای ماناوگات اگرچه دارای ارتفاع بسیاری نیستند اما منظره و طبیعت و رنگ و طرح این ابشار بسیار دیدنی است و شما لذت در این طبیعت بسیار زیبا را میتوانید با یک ناهار عالی که قزل الای کبابی شامل ان است را کامل کنید آبشارهای ماناوگات در ۴کیلومتری شمال ماناوگات واقع شده است. در این منطقه رودخانه ای بسیار زیبا و پر آب از جنوب کوه های طرس جاری می شود و سرانجام به دریای مدیترانه می ریزد، در منطقه ماناوگات، طبیعت بسیار زیبا و دلپذیری وجود دارد. آبشارها و باغات چای در این منطقه، باعث زیبایی دوچندان آن شده اند که برای گردشگران بسیار جذاب و دوست داشتنی است،در این منطقه، استراحتگاه هایی به همراه رستوران ها برای گردشگران در نظر گرفته شده است. گردشگرانی که به این منطقه سفر می کنند،با کشتی در رودخانه به گشت و گذار می پردازند و سپس از کنارشهر زیبای سیده عبور می کنند.

 

نمایی-از-آبشارهای-ماناوگات

موقعیت آبشارهای ماناوگات

ماناوگات کجاست

منطقه ماناوگات در بین آنالیا و آنتالیا قرار گرفته است و در واقع نقطه میانی این مسیر محسوب می شود. در این شهر فرودگاه وجود ندارد و گردشگران باید زمینی خود را به این منطقه برسانند. ماناوگات تنها ۴۵ دقیقه از آنتالیا فاصله دارد. شهر ماناوگات به دودلیل در بین توریست ها مشهور است. یکی به دلیل وجودآبشارهای ماناوگات و دیگری به دلیل وجود دریاچه ماناوگات که به دریاچه سبز معروف است. وجود مناظر زیبا در این منطقه باعث شده تا جزو زیباترین مناطق آنتالیا باشد. آبشارهای ماناوگات، دارای ارتفاع چندان بلندی نیستند. اما آب شیری رنگ و کف آلود آن با برخورد با صخره ها باعث به وجود آمدن صحنه های بسیار زیبایی شده است. این منطقه بسیار مورد علاقه مردم شهر انتالیا و همچنین گردشگران میباشد. آبشارهای ماناوگات همچنین مکان بسیار مناسبی برای عکاسی میباشد اگر به دنبال ارامش هستید در تور انتالیا خود به آبشارهای ماناوگات بروید تا از نقاشی های بسیار زیبای خداوند لذت ببرید.

 

طبیعت-آبشارهای-ماناوگات

 

بسیار ممنون که تا انتها با ما همراه بودید و امیدواریم اطلاعات خوبی را کسب کرده باشید همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دیگر مناطق آنتالیا مقاله مرکز خرید تراسیتی آنتالیا را نیز مطالعه کنید.

تماس با ما1

تلگرام-شرکت