پارک جام پیرامیت آنتالیا

به این مقاله امتیاز دهید

پارک جام پیرامیت آنتالیا توسط موسسه نیکوکاری سابانجی در سال ۱۹۹۷ افتتاح شد و دارای منظره دریا عالی است.

برخی کافه ها و رستوران ها در آنجا وجود دارند که می توانید از تماشای دریا لذت ببرید و غذا از مناطق مختلف ترکیه ، کتاب فروشی یا حتی در نزدیکی حوض های آب بنشینید. و از قدم زدن در آنجا لذت ببرید. پارک بسیار خوبی در شهر آنتالیا در نزدیکی مرکز تفریحی آبزیان ، آکواریوم آنتالیا و آب است. مرکز نمایشگاهی شیشه ای (پارک جام پیرامیت آنتالیا) که در زبان ترکی هرم شیشه ای سالنی هرم گونه دو طبقه برای رویدادهای مهم شهرداری آنتالیا است و نزدیک ۲۵۰۰ گنجایش دارد.شما میتوانید این پارک را در تور آنتالیا بازدید کنید در تور آنتالیا می توانید با کودکان خود در این پارک زیبا قدم بزنید و از آن لذت ببرید.

پارک-جام-پیرامیت-آنتالیا

موقعیت پارک جام پیرامیت آنتالیا

درباره پارک جام پیرامیت آنتالیا یا هرم شیشه ای

گلس پیرامید سابانجی کانگرس اند اگزبیشن سنتر (مرکز نمایشگاهی و کنگره هرم شیشه ای سابانجی) که آن را به ترکی جام پیرامیت (هرم شیشه ای) می نامند مرکز همایشی چندکاره است که در آنتالیای ترکیه واقع شده است. این ساختمان دو طبقه ای دارای ۵ سالن می باشد که بزرگترین آن گنجایش ۲۴۰۰ صندلی را دارد و همچنین شامل فضای باز نمایشگاهی به وسعت پانزده هزار متر مربع و امکانات متعدد دیگری است. این مرکز توسط موسسه نیکوکاری سابانجی ساخته شده است و حقوق استفاده از آن تا کنون به شهرداری آنتالیا منتقل شده است. این ساختمان در اول اکتبر سال ۱۹۹۷ برای فستیوال فیلم گلدن اورنج آنتالیا راه اندازی شد. پارک جام پیرامیت آنتالیا پارک ۱۵ هکتاری بسیار خوب شهر آنتالیا با کارهای بسیاری که باید انجام شود و رایگان است. زمین بازی برای بچه ها وجود دارد که می توانید دوچرخه و سایر موارد را اجاره کنید.

جام-پیرامیت-آنتالیا

فاصله جام پیرامیت آنتالیا تا جاذبه های آنتالیا

از پارک جام پیرامیت آنتالیا تا جاذبه هایی زیر راه زیادی نیست و شما میتوانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. موزه باستان شناسی آنتالیا فقط ۱.۵ کیلومتر فاصله دارد. فاصله پارک جام پیرامیت آنتالیا تا آکواریوم آنتالیا تنها ۱ کیلومتر است. پارک آتا تورک که آن هم بسیار زیباست تا پیرامیت ۲.۵ کیلومتر فاصله دارد. مینی سیتی آنتالیا نیز فقط ۱ کیلومتر فاصله دارد.

فاصله تا برخی تفریحات آنتالیا تا جام پیرامیت

ساحل مرمرلی با ۱۰ کیلومتر فاصله از پارک جام پیرامیت آنتالیا قرار دارد. پارک آبی ددمن ۶ کیلومتر فاصله دارد. رفتینگ آنتالیا تنها ۲ کیلومتر فاصله دارد و فاصله جام پیرامیت تا ساحل لارا ۱۶ کیلوتر می باشد.

پارک جام پیرامیت آنتالیا

تلگرام-شرکت