مارماریس مارینا

به این مقاله امتیاز دهید

مارماریس مارینا یکی از جاذبه های گردشگری شهر مارماریس 

مارماریس مارینا یک مکان فوق العاده برای شب زنده داری در تور مارماریس می باشد. این مکان با میدان جوانان ۱۹ می مارماریس، حدود ۲۴ دقیقه فاصله دارد. مارماریس مارینا یک مجموعه تفریحی و گردشگری به حساب می آید و مورد توجه افراد محلی و خارجی قرار گرفته است. مارماریس مارینا یکی از بهترین مکان ها برای تماشای غروب آفتاب و قدم زدن در امتداد اسکله می باشد. در کنار لذت بردن از این اسکله می توانید گشت و گذاری نیز در مغازه های اطراف آن داشته باشید و سوغاتی ترک و انواع لباس را خریداری نمایید. در گوشه کنار این مجموعه می توانید از موسیقی زنده لذت ببرید و وقتی احساس گرسنگی کردید، از میان کافه رستوران های متعدد، غذای دلخواه خود را انتخاب نمایید. اگر دوست دارید که از منظره ساحلی شهر مارماریس نهایت لذت را ببرید و ساعتی را به قدم زدن در اسکله تفریحی این شهر بگذارنید حتما باید از مارماریس مارینا دیدن کنید. این جاذبه گردشگری مناظر بسیار زیبایی را در اطراف خود جای داده است که شما می­‌توانید در تور مسافرتی خود از آنها دیدن کنید.

نمایی-از-مارماریس-مارینا

موقعیت مارماریس مارینا

گردش در مارینا

مارماریس مارینا یک مجموعه تفریحی و گردشگری کامل به حساب می آید که دارای رستوران ها و کافه های متعدد، مراکز خرید، اسکله قایق و کشتی است. برای گردش در آب های دریا می توانید از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب به اسکله رفته و با قایق های بادی لوکس از وزش نسیم ملایم بر روی آب های دریا لذت ببرید یا غروب آفتاب را در ساعات پایانی روز مشاهده کنید و پس از بازگشت در رستوران ها و اقامتگاه های این محل به استراحت بپردازید.

مارینا-مارماریس

مرکز خرید مارماریس مارینا 

در نزدیکی سواحل دریای مدیترانه واقع شده و علاوه بر مرکز خرید ،یکی از تفریحات مارماریس نیز به شمار می آید چرا که در آن امکانات متنوعی برای تفریح مراجعه کنندگان در نظر گرفته گردیده است. در این مرکز اجناسی از قبیل کیف ، کفش ، پوشاک ، جواهرات ، اسباب بازی،انواع تجهیزات قایقرانی ، لباس های مارک دار و سوغاتی به فروش می رسد که گردشگران می توانند به آن مراجعه کرده و اقلام مورد نظر خود را خریداری کنند. وجود رستوران های لوکس از دیگر امکانات مرکز خرید است در رستوران های آن انواع غذاهای ترکی و بین المللی طبخ خواهد شد. مارماریس مارینا یکی از بهترین مکان ها برای تماشای غروب آفتاب و قدم زدن در امتداد اسکله می باشد. در کنار لذت بردن از این اسکله می توانید گشت و گذاری نیز در مغازه های اطراف آن داشته باشید و سوغاتی ترک و انواع لباس را در مارماریس مارینا خریداری نمایید. در گوشه کنار این مجموعه می توانید از موسیقی زنده لذت ببرید و زمانی که احساس گرسنگی کردید،از میان کافه رستوران های گوناگون، غذای دلخواه خود را انتخاب نمایید. در این مرکز خرید همچنین جهت رفاه حال مشتریان، رستورانها و کافه های لوکس تعبیه گردیده است که به سرو انواع غذاهای ترکی و بین المللی می پردازند،تا مشتریان بتوانند در آنها به استراحت و صرف غذا بپردازند.

بسیار ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید و امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار داده باشیم همچنین می توانید برای دیدن دیگر جاذبه های مارماریس مقاله قلعه و موزه مارماریس را مطالعه کنید. 

مارماریس مارینا

تلگرام-شرکت