منطقه بلک آنتالیا

به این مقاله امتیاز دهید

منطقه بلک آنتالیا دارای آب و هوای بسیار ایده آل و عالی است و انتخاب خوبی برای اقامت در آنتالیا است.

جالب است بدانید که در این منطقه ۳۰۰ روز هوای آفتابی را شاهد هستید و با داشتن آب تمیز و شفاف در طول سال کلی گردشگر روانه این شهر می شوند و منطقه بلک آنتالیا به بهشتی برای گردشگران و توریست هایی که به دنبال مکانی زیبا و شگفت انگیز و هتل های معروف و لوکس آنتالیا همراه با امکانات تفریحی بسیار لوکس می باشند تبدیل شده و همچنین منطقه بلک آنتالیا درست در  ساحل آک دنیز در ۳۰ کیلومتری شهر آنتالیا جای خوش کرده است و اینکه بدانید در ساحل ۱۷ کیلومتری بلک هتل های و تاسیسات مدرن فراوانی از سال ۱۹۹۰ میلادی تا به امروز ساخته شده اند و همین پیشرفت توریستی بودن آن را دوچندان کرده و نکته بعدی این است که فاصله بلک از پارک ملی کورشونلو تنها ۲۰  کیلومتر بوده و جمعیت این منطقه ۷۸۱/۹  نفر می باشد. در ادامه اگر شما در آنتالیا اقامت دارید بدانید که راه رسیدن به منطقه بلک آنتالیا بسیار راحت بوده و بهترین راه آن از همان آنتالیا می باشد ، شاید براتون جالب باشد بدانید که منطقه توریستی بلک تا بیست سال پیش از این کاملا ناشناخته بود و توجهی به آن داده نمی شد تا اینکه با افزایش سرمایه گذاری ها و توسعه سرویس های توریستی در این منطقه با تلاش و پشتکار وزیر گردشگری کشور ترکیه امروزه این منطقه رویایی به یکی از قطب های توریستی ترکیه و حتی در سطح دنیا تبدیل شده که طرفداران خاص خودش را دارد. همچنین با تلاش های مسئولان امروزه در منطقه بلک ۴۷ هتل و مرکز تفریحی و گردشگری متنوع افتتاح شده است. 

زیبایی-منطقه-بلک-آنتالیا

موقعیت منطقه بلک آنتالیا

چرا این منطقه 

برای منطقه بلک آنتالیا اهمیت فراوانی قائل شده اند و نتیجه این تفکر جذب سرمایه گذاران در خصوص این نوع توریسم با احداث زیر ساخت های توریسم سلامتی و زیبایی در منطقه بلک آنتالیا این نقطه از کشور ترکیه را بهترین مکان برای توریسم تبدیل کردند و جالب است بدانید که منطقه بلک تنها منطقه توریستی نیست،در ضمن اینجا جاذبه های فراوان طبیعی هم زیاد دارد که زبانزد خاص و عام شده است و مهم است بدانید که در بلک ۵۷۴ گونه گیاهی تاکنون شناسائی شده که ۲۹ گونه گیاهی موجود در بلک تنها در ترکیه و ۱ گونه گیاهی در دنیا فقط در منطقه بلک آنتالیا وجود دارد .شهر بلک دارای آب و هوای بسیار عالی با ۳۰۰ روز هوای آفتابی آب تمیز و شفاف در طول سال می باشد، بلک به بهشتی برای گردشگرانی که به دنبال مکانی زیبابا هتلهای ۵ ستاره و امکانات تفریحی بسیار لوکس می باشند تبدیل شده است. منطقه بلک آنتالیا در ساحل آک دنیز و در ۳۰ کیلومتری شهر آنتالیا واقع شده است. در ساحل ۱۷ کیلومتری بلک هتل های و تاسیسات مدرن فراوانی از سال ۱۹۹۰ تا به امروز احداث گردیده اند. فاصله بلک از پارک ملی کورشونلو ۲۰ کیلومتر می باشد. جمعیت بلک ۹٫۷۸۱ نفر می باشد، راه رسیدن به منطقه بلک بسیار آسان و بهترین راه آن از شهر آنتالیا می باشد. منطقه توریستی بلک تا ۲۰ سال پیش از این ناشناخته شده بود ولی با افزایش سرمایه گذاری ها و توسعه سرویسهای توریستی در این منطقه به همت وزیرگردشگری ترکیه امروزه منطقه بلک آنتالیا به یکی از قطبهای توریستی ترکیه و حتی در سطح دنیا مبدل گشته است. در تور آنتالیا حتما منطقه بلک آنتالیا را مد نظر قرار دهید و هتل خود را در این منطقه انتخاب کنید که بی نهایت زیبا و لاکچری می باشد.

منطقه-بلک

پاراگلایدر در بلک

گاهی اوقات تجربه اضطراب و استرس بد نیست و می تواند لذت بخش هم باشد و انرژی ما را چند صد برابر کند. پاراگلایدر هم از آن دسته تفریحاتی است که فعالیت خون را در رگهایتان زیادتر می کند و سرزدگی و شادابی را در وجودتان حس خواهید کرد. بیشترین هیجان وقتی است که چتربازی یا پاراگلایدر در بالای دریای مدیترانه تجربه کنید٬تصور کنید در ارتفاع چند صد متری از آبهای دریای مدیترانه قرار دارید و کم کم حس ترس جایگزین یک شادابی و آرامش خاص را به شما می دهد. دوست دارید ساعت ها حتی برای چند روز هم شده درارتفاع قرار بگیرید و از مناظر منطقه بلک آنتالیا لذت ببرید.

رافتینگ در بلک آنتالیا

به دنبال هیجان می گردید٬ جای درستی را برای ساخت ثانیه های مهیج انتخاب کرده اید. تجربه هیجان در رودخانه های مهیج و خروشان بلک را با رافتینگ  بدست بیاورید. رافتینگ در بلک در رودخانه کاپروسی که پروخروش ترین رود ترکیه به حساب می آید. اطراف این رودخانه پوشیده شده از جنگل های سرسبز که مناظر عالی را به نمایش می گذارد البته اگر هنگام قایق سواری توانستید هیجان خودتان را کنترل کنید حتما از این مناظر لذت خواهید برد.

بازی مهیج گلف در منطقه 

اصلا شک نکنید منطقه بلک آنتالیا بهترین جا برای گلف بازی است. بهترین زمین های گلف در بلک قرار گرفته است که علاوه برمردم محلی٬مسافران و گردشگران زیادی برای بازی به این منطقه سر می زنند. امکانات ویژه ای که برای بازی گلف در این منطقه در نظر گرفته اند بسیار متفاوت از دیگر مناطق هستند.

مراکز خرید بلک در آنتالیا

در منطقه بلک آنتالیا مراکز خرید بسیار بزرگ وجود دارد که انواع و اقسام اجناس را می توانید خریداری کنید.

از جمله مراکز که جزء بهترین ها هستند شامل موارد زیر می شوند:

مرکز خرید تراسیتی،مرکز خرید میگروس مارک آنتالیا،مرکز خرید ÖzdilekPark،مرکز خرید Deepo Outlet،آنتالیا مال

منطقه بلک آنتالیا

تلگرام-شرکت